Volné pracovní místo  Specialista/ka likvidace škod #1662

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Česká společnost OK GROUP a.s., poskytuje kompletní servis především v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, zemědělského pojištění, občanského pojištění a pojištění obecního majetku.

Do dynamicky se rozvíjející pobočky v Olomouci hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici specialisty likvidace škod.

Náplň práce:
  • řešení škod našich klientů – převážně v oblasti pojištění majetku, odpovědnosti, technických rizik atd.
  • zajišťování potřeb partnerů pro fungující a spokojenou spolupráci
  • zlepšování servisu, který poskytujeme a aktivní spolupráce s kolegy v rámci společnosti
  • komunikace s klienty, zástupci pojišťoven, loss adjustery atd.
  • školení a produktová podpora

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického/strojního zaměření
  • min. 1 rok praxe v oblasti likvidace pojistných událostí
  • odbornou zkoušku dle zákona o distribuci pojištění a zajištění u ČNB (možné vykonat zkoušku během zkušební doby)
  • ŘP sk. B a aktivní řidič
  • klient a obchodní partner jsou pro Vás na prvním místě
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • pečlivost, komunikativnost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • férové a motivační odměňování
  • čas na odpočinek – týden dovolené navíc
  • firemní telefon a notebook
  • flexibilní pracovní dobu v rámci pracovního týdne s ohledem na svěřené úkoly
  • odborný i profesní růst
  • finanční benefit za doporučení nového spolupracovníka
  • přátelský kolektiv elitní a trvale rostoucí české společnosti
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Olomouc

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!