Volné pracovní místo  Poradce s péčí o klienty - Tábor

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost je součástí NN Group, jedné z předních mezinárodních společností, která působí v 18 zemích světa, má 12 000 zaměstnanců a její historie sahá 170 let nazpět.

NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1992 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu. Nabízíme spoření na penzi, životní pojištění, investiční produkty a nově zásluhou spolupráce s pojišťovnou Direct také produkty neživotního pojištění.

Popis pracovní nabídky

CO VÁS ČEKÁ
  • Rozmanitá komunikace s klienty NN
  • Naučíme Vás uzavírat obchody s klienty osobně i on-line
  • Kompletní portfolio moderních produktů
  • Lukrativní práce pro nadnárodní společnost

Požadujeme

  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Ambiciózní přístup a pozitivní myšlení
  • Příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Maturitní vysvědčení

Nabízíme

  • Reálnou možnost velmi nadprůměrného výdělku
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní zázemí regionálních poboček s kolektivem, který Vás bude bavit
  • Odborné zaškolení hrazené firmou
  • Pravidelné teambuildingy a firemní večírky

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Kdy jste se naposledy těšili do práce? Přijďte se k nám podívat a uvidíte, jaká může být realita. Pošlete životopis a domluvíme si setkání u dobré kávy.