Volné pracovní místo  Specialista/ka výstupní kontroly ve významné strojírenské společnosti

Lokalita Plzeň a další
Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro našeho významného klienta, předního výrobce kolejových vozidel, hledáme nové posily do týmu.

Máte aspoň krátkou zkušenost z oblasti kontroly kvality, orientujete se v technické dokumentaci a normách jakosti? Pokud se v této oblasti chcete rozvíjet a hledáte zázemí prestižního, stabilního zaměstnavatele, máme nabídku pro Vás.

Náplň práce:
  • kontrola kvality vyrobených částí i celých kolejových vozidel v souladu s požadavky jakosti
  • vydávání osvědčení o jakosti vyrobených dílů
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce při řešení závad, hledání příčin
  • komunikace s dalšími technickými odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • aspoň krátká praxe na podobné pozici výhodou
  • orientace v technické dokumentaci, výkresech
  • znalost práce s MS Office
  • technické myšlení
  • pečlivost
  • ochota práce v dvousměnném režimu

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti s pevným zázemím
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího růstu a rozvoje
  • příležitost pracovat na zajímavých projektech
  • práce ve dvousměnném provozu, časté služební cesty
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • příspěvky na penzijní pojištění a další finanční příspěvky
  • dotované stravování nebo stravenky
  • flexipassy / multisport karta, vstupenky na sportovní a kulturní akce apod.

Vhodné pro

Absolventy.