Volné pracovní místo  Specialista kontroly výrobního procesu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme Specialistu kontroly výrobního procesu.

Náplň práce:
Kontrola výrobního procesu
  • řízení výrobních abnormalit ve spolupráci s jednotlivými odděleními
Podpora výrobního systému
  • řízení výrobních sekvencí v návaznosti na logistické a výrobní limity
Příprava reportů pro management
  • výrobní plány
  • výrobní statistiky

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenosti v oblasti dispečinku výhodou
Komunikativní znalost anglického jazyka
Uživatelskou znalost práce na počítači (Word, Excel, Outlook)
Komunikativní osobnost, ochotu učit se nové věci
Ochota pracovat ve směnném provoze

Nabízíme

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Perspektivní zaměstnání
Odpovídající platové ohodnocení
Atraktivní systém firemních benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš životopis pomocí volby "odpovědět" a do předmětu uveďte název pozice.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnů, znamená to, že jste nebyl/a vybrán/a do užšího výběrového řízení.