Volné pracovní místo  SPECIALISTA KVALITY / STŘEDOČESKÝ KRAJ / AND

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Řešení kvalitativních problémů a reporting (8D, ISHIKAWA, 5WHY, atd.) ve vztahu k zákazníkům
Spolupráce na plánu kvality a analýz rizik (kontrolní plán, FMEA)
Analýzy problémů a vytváření reportů
Monitorování požadavků zákazníka
Sběr a sumarizace dat v otázce zákaznické spokojenosti
Příprava zákaznických auditů a návštěv
Příprava dokumentace pro PPAP (vzorkování) a PCR (procesní změny)

Požadujeme

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
Znalost AJ na dobré úrovni
PC – MS Office (Excell, Word, Access) – pokročilý uživatel
Praxe v oblasti kvality výrobní společnosti (automobilový průmysl) – min. 1 rok
Zkušenost se systémem kvality dle ISO/TS 16949
Zodpovědnost, spolehlivost, ochota vzdělávat se a spolupracovat
Ochota cestovat – občasné služební cesty
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:

Zajímavou práci v automobilovém průmyslu
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
Týmovou a přátelskou atmosféru
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Stravování v závodní jídelně
Dovolenou navíc za odpracované roky a další benefity

Typ pracovního poměru: HPP
Datum možného nástupu: Ihned / dohodou
Místo výkonu práce: Okres Kutná hora

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ pomocí volby "odpovědět" a uvádějte značku 23598/SK/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl, hledáme zaměstnance na pozici:

SPECIALISTA KVALITY / AND