Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SPECIALISTA KVALITY (35 - 40.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Rádi byte pracovali ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Máte znalost nástrojů kvality a zkušenosti se systémem kvality? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce a hledáte práci v Jihomoravském kraji jako SPECIALISTA KVALITY?
Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Zahraniční strojírenská společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA KVALIY

Náplň práce:

  • analýza vad u nakupovaných dílů
  • vedení dodavatelských reklamací
  • provádění procesních, systémových auditů u dodavatelů
  • tvorba 8D reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxi v komunikaci se zákazníky z výrobní společnosti, oddělení kvality
  • znalost AJ na pokročilé úrovni, znalost NJ velkou výhodou!
  • praxe s ISO 16 949, nástroji FMEA, 8D reporty apod.
  • vyjednávací a komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení
  • 13. plat
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy

Pracoviště Jihomoravský kraj (jižně od Brna)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás