Volné pracovní místo  Specialista kvality (BOZP a PO)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro rostoucí mezinárodní strojírenskou společnost v Brně hledáme v souvislosti s realizací nových projektů zkušené kandidáty na pozici:

SPECIALISTA KVALITY (BOZP A PO)

Náplň práce:
  • Řízení a zajišťování BOZP, PO, EMS v souladu se zákonem a firemní politikou, vytváření strategie a tvorba interních směrnic
  • Účast na certifikačních a interních auditech, školení zaměstnanců podle požadavků norem
  • Optimalizace firemních procesů z hlediska bezpečnosti práce a ochrany prostředí
  • Koordinace a školení interních auditorů
  • Analýza a řízení rizik BOZP, PO, EMS
  • Provádění šetření pracovních úrazů včetně vedení evidence záznamů registrovaných pracovních úrazu, skoronehod, provádění analýz včetně návrhů na opatření
  • Řízení a kontrola provádění separace odpadů
  • Udržování dokumentace spojené s normami ISO 14001, OHSAS 18001
  • Zpracování hlášení ISPOP/IRZ
  • Reporting

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici – znalost norem ČSN EN ISO 9001, ČSN ISO/TS 16949
  • Certifikace: Interní auditor ČSN EN ISO 14001 (EMS), ČSN OHSAS 18001 (BOZP)
  • Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik a PO
  • Dobré komunikační dovednosti - schopnost vysvětlovat, koordinovat týmy a prosazovat nové postupy
  • Proaktivní a samostatná osobnost
  • Kreativní přístup k práci
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zodpovědná náplň práce, příležitost k seberealizaci
  • spolupráce na mezinárodní úrovni
  • motivující finanční ohodnocení a zajímavé finanční benefity
  • příležitost k osobnímu rozvoji a profesnímu růstu
  • pracoviště v Brně – v průmyslové zóně

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v Čj a Aj pomocí volby "odpovědět".
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.