Volné pracovní místo  Specialista kvality - dodavatelská kvalita

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-233117. Mezinárodní výrobní společnost, dodavatel pro automobilový průmysl, hledá pracovníka na Specialisty kvality - dodavatelská kvalita.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> řešení reklamací s dodavateli</li>
<li> kontrola 8D reportů a nápravných opatření u dodavatelů</li>
<li> audity u dodavatelů</li>
<li> analýza dílů ve výrobě</li>
<li> vytváření dokumentů pro nové projekty (pracovní instrukce, vizualizace,…)</li>
<li> dohled nad kvalitou prováděných operací.</li>
<li> měření dílu + příprava dokumentace pro PPAP.</li>
<li> provádět testy výrobků.</li>
<li> spravovat a aktualizovat danou dokumentaci</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> požadujeme min SŠ, obor strojírenství </li>
<li> relevantní praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti</li>
<li> Znalost problematiky 8D, FMEA, CP, VDA 6.3</li>
<li> znalost platných norem v automotive </li>
<li> znalost práce s měřícími prostředky </li>
<li> pokročilá znalost angličtiny; znalost francouzštiny výhodou</li>
<li> pokročilá znalost práce na PC – MS Office</li>
<li> zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé uplatnění v rámci mezinárodní firmy v automobilovém průmyslu</li>
<li> 13. plat</li>
<li> stravenky</li>
<li> 3 dny dovolené navíc</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
</ul>