Volné pracovní místo  Specialista kvality - i absolvent

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost rozšiřuje tým kvality, a to o pracovníka Specialista kvality. Uplatnění zde najde jak absolvent, tak zkušený pracovník!

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli i odběrateli
  • řešení požadavků, dodávek materiálu, aj.
  • řešení kvality v provozu - kontrola výroby
  • tvorba příslušné dokumentace
  • kooperace s kolegy a nadřízeným v kvalitě

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření (kvalita, metalurgie, strojař, aj.)
  • orientace v kvalitě - FMEA, 8D reporty, 5WHY, PPAP, APQP, aj.
  • pokročilá AJ - nutná denní komunikace

Nabízíme

  • stabilní práce ve významné firmě na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • kulturní a společenské události v rámci firmy
  • možnost vzdělávání - odborného i jazykového
  • stravování na pracovišti
  • různé příspěvky

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.