Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SPECIALISTA KVALITY - STROJÍRENSTVÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci v Plzeňském kraji na pozici SPECIALISTA KVALITY? Máte zkušenosti v oblasti řízení a kontroly kvality ideálně ve strojírenské společnosti a chcete se podílet na zajímavých projektech? Rádi cestujete a pracujete v týmu? Pak hledáme právě Vás!

Společnost s mezinárodní účastí a se silným jménem na trhu hledá nového pracovníka na pozici:

SPECIALISTA KVALITY - STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce:

  • řízení kvality během projektu
  • dohled a zajištění kvality během přípravné i realizační fáze
  • tvorba příslušné dokumentace
  • řízení neshod na projektu
  • komunikace se zákazníky a s dodavateli
  • vypracovávání interních i dodavatelských auditů
  • spolupráce s ostatními členy projektového týmu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici alespoň jeden rok
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalosti technických norem řízení jakosti a norem BOZP
  • znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B a ochota cestovat
  • systémový a aktivní přístup k práci
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • osobnostní a profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost využití jazykových kurzů
  • další benefity

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás