Volné pracovní místo  Specialista Lean Manufacturing

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost působící v oboru automotive, hledáme zkušené kandidáty/ kandidátky na pozici:

SPECIALISTA LEAN MANUFACTURING

Úkolem této pozice je navázat na dosavadní proces zavádění Lean opatření do výroby a nadále podpořit tento proces postupným zavedením dalších opatření. Proto hledáme kandidáta/kandidátku s víceletými zkušenostmi se zaváděním štíhlé výroby v podniku, který/která bude pro tuto společnost přínosem.

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání – technický směr (obor strojírenství výhodou)
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici min 1 rok podmínkou – zkušenosti se zaváděním konkrétních opatření Lean do výroby, znalost různých nástrojů a technik Lean
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Důsledný a proaktivní přístup k práci
  • velmi dobré komunikační dovednosti – schopnost obhájit a prosadit vlastní řešení
  • prezentační dovednosti – schopnost vysvětlit složitou problematiku

Náplň práce:
  • Koordinace procesu zavádění nových opatření a postupů štíhlé výroby ve společnosti
  • Aktivní vyhledávání a identifikace příležitostí ke snižování nákladů ve výrobě
  • Navrhování a realizace projektů na optimalizaci výroby (dle cílů stanovených vedením), zodpovídání za zajištění požadovaných úspor v rámci realizace projektů
  • Navrhování organizačních změn v souvislosti s implementací zeštíhlovacích opatření
  • Realizace školení pracovníků ve výrobě
  • Zodpovídání za reporting Lean aktivit
  • Vedení příslušné dokumentace související se zaváděnými opatřeními a návrhy nových standardů

Nabízíme:
  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Příležitost k seberealizaci a plnému uplatnění dosavadních zkušeností
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Jazykové i odborné vzdělávání, systém zaměstnaneckých výhod
  • Místo pracoviště v Brně (CTP Park Brno-Modřice)
  • Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v Čj a Aj pomocí volby "odpovědět".
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.