Volné pracovní místo  Specialista lepení

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:
zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
týden dovolené navíc (tedy 25 dnů ročně)
roční výkonnostní odměnu
příspěvek na životní a penzijní pojištění
možnost dalšího profesního růstu
zdravotní péče

Pracovní náplň:

výkon činností dozoru lepení v souladu s normou DIN 6701-2 a interní směrnicí
řešení technologických problémů procesu aplikace systému lepení
dozor nad dodržováním předepsané technologie
spolupráce v rámci projektového týmu (výroba technologie kvalita SQA)
spolupráce na výcviku a zapracování operátorů lepení

Požadujeme:

ukončené ÚSO s maturitou technického směru (chemické obory výhodou)
praxe v oblasti aplikace systému lepení minimálně 2 roky
znalost a zkušenost s požadavky na jakost při aplikaci systému lepení a souvisejícími normami (DIN 6701-2...)
orientace v technické dokumentaci
dobrá znalost MS Office řidičské oprávnění skupiny B znalost chemie SAP výhodou
samostatnost rozhodnost schopnost přijmout odpovědnost
dobrá znalost AJ podmínkou další jazyk výhodou