Volné pracovní místo SPECIALISTA LISOVÁNÍ PLASTŮ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
40000 - 60000 Kč/měs

Náš klient, výrobní firma se sídlem na Plzeňsku, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici

SPECIALISTA LISOVÁNÍ PLASTŮ

Vaším úkolem bude:
  • zodpovědnost za provoz lisovny včetně personální zodpovědnosti
  • příprava a řízení nových projektů
  • optimalizace vstřikovacích parametrů
  • kalkulace výrobků
  • spolupráce s oddělením vývoje
  • úzká spolupráce s oddělením výroby, nákupu a kvality

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor technologie plastů
  • znalost technologických procesů v oblasti vstřikování plastů
  • praxe v oboru zpracování plastů
  • znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • zkušenosti s řízením menšího týmu výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy
  • ŘP skup.B

Nabízíme

Společnost nabízí:

  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
  • stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
  • nové moderní pracovní prostředí
  • motivační systém odměňování včetně osobního ohodnocení a 13. platu
  • 5 dní dovolené navíc
  • firemní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.