Volné pracovní místo  SPECIALISTA LISOVÁNÍ PLASTŮ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro dynamicky se rozvíjející zahraniční strojírenskou společnost se sídlem v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici:<br/>SPECIALISTA LISOVÁNÍ PLASTŮ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zprostředkování informací mezi vývojovým oddělením, nákupčími, výrobou a dodavateli</li>
<li> reprezentace oddělení a zodpovědnost za svěřené projekty</li>
<li> plánování projektů, dohled na dodržování stanovených plánů a rozpočtů v rámci projektu + reporting</li>
<li> spolupráce s dalšími odděleními v rámci skupiny</li>
<li> spolupráce s vývojem, produktovým managementem a dalšími subjekty</li>
<li> komunikace s externími dodavateli</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenost s projektovým řízením</li>
<li> zkušenosti v oblasti lisování plastů podmínkou</li>
<li> dobrá znalost materiálů pro lisování plastů</li>
<li> zkušenost v CAD výhodou</li>
<li> pokročilá znalost AJ</li>
<li> dobré komunikační schopnosti</li>
<li> schopnost samostatné práce i práce v týmu</li>
<li> MS Office</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

Prostředí nového výrobního závodu<br/>Příjemný kolektiv<br/>Zajímavá práce<br/>Týden dovolené navíc<br/>Jazykové kurzy<br/>Penzijní spoření s příspěvkem<br/>Riziková životní pojistka<br/>Příspěvek na závodní stravování

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".