Volné pracovní místo  Specialista logistiky - Angličtina a Francouzština! (od 22.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Příležitost pro absolventy, ale i zkušené pracovníky se znalostí AJ a FJ!

Zahraniční výrobní firma působící v Olomouckém kraji hledá posilu - jazykově vybaveného kandidáta, který umí anglicky a francouzsky a zároveň se chce učit novým věcem - zaškolíme.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky z celého světa
  • řešení případných reklamací, požadavků zákazníků
  • kooperace s výrobou a expedicí
  • řešení dopravy k zákazníkovi
  • zodpovědnost za správnou dodávku k zákazníkovi ve správný čas
  • reporting

Požadujeme

  • angličtina na velmi dobré úrovni
  • francouzština na velmi dobré úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání jakéhokoliv směru
  • zkušenosti ve výrobní společnosti výhodou
  • ochota učit se nové věci, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí rozvíjející se zahraniční firmy
  • zajímavé finanční ohodnocení (fix, prémie)
  • práci s významnými firmami po celém světě
  • denní komunikaci v cizích jazycích
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, aj.)
  • odborné vzdělávání
  • jazykové vzdělávání
  • místo pracoviště: Prostějovsko
  • termín nástupu: ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.