Volné pracovní místo  Specialista logistiky (M/Ž) - jednosměnný provoz, nástupní mzda od 40 000,-!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Hledáme specialistu logistiky s bohatými zkušenostmi a vysokou motivací, který má zájem stát se klíčovým členem našeho týmu!

 Co nabízíme?

  • Klidné a přátelské prostředí.
  • Jednosměnný provoz.
  • Konkurenceschopná mzda.
  • 13. plat!
  • Příspěvěk na stravování.
  • Vitamínový program a dotovaná strava z automatů.

Náplň práce:

  • Plánování a organizace toku zboží nebo materiálů od dodavatelů k zákazníkům.
  • Organizace a sledování distribučních cest a přepravních prostředků.
  • Výběr vhodných přepravních možností a dopravních partnerů.
  • Využívání moderních technologií pro sledování a řízení logistických operací.
  • Komunikace s dodavateli, přepravními společnostmi a vnitřními odděleními firmy.
  • Správa dokumentace související s logistickými operacemi.

Jak si Vás představujeme?

  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Praxe v oboru logistiky.
  • Zkušenost s programem SAP.
  • Znalost Supply Chain.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat!