Volné pracovní místo  SPECIALISTA LOGISTIKY, Strakonice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-13-231145. Významná výrobní společnost v oblasti automotive hledá kandidáty na pozici Specialista logistiky. <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>Kontakt se zákazníky<br/>Příjem odvolávek od zákazníků <br/>Plánování, tvorba a kontrola dílenských zakázek<br/>Objednávky dopravy, příprava podkladů pro expedici<br/>Zadávání dat do firemního systému<br/>Řízení stavu zásob na přiřazených skladových místech<br/>Provádění reportingu

Požadujeme

SŠ technického nebo ekonomického směru<br/>Komunikativní znalost německého jazyka<br/>Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), zvláště MS Excel<br/>Pečlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> velmi zajímavé platové ohodnocení</li>
</ul>