Volné pracovní místo  Specialista marketingové komunikace

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Tvorba marketingových a obchodních analýz reportů a plánů společnosti
  • Příprava a realizace prezentací společnosti
  • Inzerce organizace účasti na výstavách a veletrzích
  • Správa a aktualizace webových stránek společnosti
  • Účast na budování PR společnosti
  • Spolupráce s obchodním oddělením a obchodními zástupce
  • Spoluúčast na správě provozu kanceláře

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání obor marketing nebo obchod
  • Min. 2 roky praxe v oblasti marketingu nebo obchodu
  • Aktivní znalost NJ slovem i písmem
  • Znalost obchodních a marketingových nástrojů a způsobů jejich používání
  • Orientace v redakčních systémech webové správy a jejich aplikací
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:
  • Uplatnění u stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Systém firemních výhod

Místo výkonu práce: Praha 10

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete výše uvedené požadavky? Zašlete nám svůj životopis v českém a německém jazyce pomocí volby "odpovědět".