Volné pracovní místo  Specialista marketingu - Praha

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • komplexní zastřešení marketingových aktivit
  • výběr a komunikace s dodavateli reklamními agenturami apod.
  • pořádání veletrhů výstav a tvorba podkladů pro jednotlivé akce
  • tvorba propagačních materiálů a prezentací společnosti
  • spolupráce s kolegy v mateřské společnosti v Německu
  • pravidelné reporty nadřízenému manažerovi

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na obchodní strategii a marketing
  • praxe v oboru podmínkou
  • znalost současných obchodních a marketingových nástrojů a způsobů jejich aplikace
  • orientace v redakčních systémech webové správy a jejich rozšířených aplikacích
  • znalost NJ na aktivní úrovni slovem i písmem (podmínkou)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost grafických programů výhodou

Nabízíme:
  • zázemí mezinárodní společnosti na českém trhu
  • dlouhodobé pracovní uplatnění
  • pracoviště Praha
  • nástup: ihned

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte požadovanou praxi a aktivní znalost německého jazyka?

Zašlete nám Váš životopis v českém i německém jazyce pomocí volbou odpovědět nebo na centrální e-mail použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Zašlete nám Váš životopis v českém i německém jazyce pomocí volbou odpovědět.