Volné pracovní místo  SPECIALISTA MĚŘENÍ 3D|AUTOMOTIVE|AŽ 30 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 4-30-217373. Orientujete v oblasti technických výkresů a technické dokumentace? Máte zkušenosti s 3D měřením a nebojíte se nové výzvy? Rádi byste své znalosti a zkušenosti zúročili v mezinárodní výrobní společnosti se zaměřením na automotive? <br/>
<br/>Pokud ANO, máme pro vás nabídku, která se neopakuje !!!<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné uchazeče na pozici "SPECIALISTA MĚŘENÍ 3D|AUTOMOTIVE|AŽ 30 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> 3D měření charakteristik výrobků</li>
<li> tvorba měřicích programů u nových charakteristik</li>
<li> speciální měření dle požadavků zákazníků (využití CAD modelů)</li>
<li> tvorba speciálních měřicích programů, rozměrových studií a hypertextových reportů</li>
<li> vývojová měření pro nové programy</li>
<li> měření forem dle požadavků odborných útvarů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> ÚSO/SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> základní znalost angličtiny </li>
<li> praxe se čtením a orientací v technické dokumentaci, orientace v 3D</li>
<li> zkušenosti s prací na PC (MS Office)</li>
<li> znalost kótování pomoci GD&T</li>
<li> ochota pracovat v 3-směnném provozu</li>
<li> ochota pracovat v týmu</li>
</ul>
<br/>Výhodou: <ul>
<li> znalost vytváření programů pro 3D měřicí stroje DEA</li>
<li> zkušenosti s 3D grafickými programy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost dalšího kariérního růstu</li>
</ul>