Volné pracovní místo  Specialista na přípravu práce (electrical)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro stabilní nadnárodní společnost se sídlem v okrese Strakonice hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty přípravy práce (electrical).

Náplň práce:
  • kontakt se zákazníkem ohledně technických požadavků
  • koordinace a vytváření dokumentace pro zákazníka
  • tvorba produktové dokumentace
  • koordinace interních oddělení pro technická upřesňování
  • podpora v technických otázkách
  • práce v oblasti elektromontáže

Požadujeme

  • zkušenosti v obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost v elektrotechnické oblasti, specialista v elektronice
  • praktické zkušenosti s přípravou PPAP FMEA, PPAP a kontrolních plánů
  • znalost výrobních technologií ve výrobě elektroniky
  • dobrá znalost MS Office
  • výhodou je znalost ORACLE
  • dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní firmy s perspektivou dlouhodobého zaměstnání
  • Práci v moderním prostředí
  • Intenzivní trénink a zaškolení
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Samostatná práce s adekvátní odpovědností
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na dovolenou, Vánoce
  • Další dny dovolené navíc po 2 odpracovaných letech