Volné pracovní místo  SPECIALISTA NA SOUBĚŽNÝ DOVOZ LÉČIV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Rychle rostoucí lékárenský velkoobchod se zastoupením v 7 zemích rozšiřuje svůj tým a proto hledá zkušeného uchazeče na pozici Projektový Manager. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zodpovědnost za souběžný dovoz léčiv</li>
<li> kontakt se SÚKLem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe z distribuční společnosti (farmaka), popř. na pozici ASM ve farmaceutické společnosti</li>
<li> orientace v problematice souběžného dovozu/paralelního import nutností </li>
<li> výborná znalost anglického jazyka</li>
<li> velmi dobrá znalost práce na PC</li>
<li> ŘP sk. B</li>
<li> samostatnost, flexibilitu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> rostoucí společnost </li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> mobil, notebook</li>
<li> automobil i k soukromému užívání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".