Volné pracovní místo  Specialista na štíhlou výrobu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů pro automobilový průmysl, v rámci doplnění svého týmu, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Průmyslový inženýr (ka) / Štíhlá výroba.

Náplň práce:
  • řízení, zavádění a optimalizace dlouhodobých zlepšovacích postupů ve výrobních a nevýrobních procesech s využitím TPS - LEAN metod (one piece flow, 5S, VSM, TPM, SMED, Six sigma….)
  • spolupráce s výrobou a ostatními odděleními na analýzách procesů a implementaci navržených opatření
  • optimalizace výrobních procesů a postupů
  • aktivní účast na projektech zaměřených na snižování nákladů
  • zodpovědnost za plánování, iniciování a řízení Lean strategie a aktivit v rámci celé společnosti, včetně vizualizace výsledků
  • vedení a trénink všech úrovní zaměstnanců ohledně použití a možností LEAN nástrojů
  • plánování a implementace Lean metodik vedoucích ke zlepšení výkonnosti
  • podpora a řízení procesu neustálého zlepšování v ostatních odděleních
  • úzká spolupráce a především komunikace s dalšími odděleními
  • pravidelný reporting aktivit managementu společnosti vedení

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • předchozí praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky (pro zákazníky Porsche, VW, BMW velkou výhodou)
  • dobrou znalost výrobního procesu
  • orientaci na neustálé zlepšování procesů, prokazatelnou znalost LEAN nástrojů (5S, VSM,TPM, SMED, Six Sigma,…)
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • samostatnost, flexibilitu, preciznost, týmovost

Nabízíme

  • datum nástupu: ihned / dle dohody
  • systém benefitů (penzijní připojištění, stravenky)
  • seberealizace
  • možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, cizí jazyky)
  • práce v příjemném kolektivu mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

Svůj životopis zašlete prosím v souboru typu doc, nebo pdf pomocí tlačítka "odpovědět" . Pokud se vám neozveme během 14-ti dnů od vaší reakce, dali jsme přednost jinému kandidátovi. Bohužel nejsme schopni komunikovat se všemi zájemci. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Stant Manufacturing s. r. o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.