Volné pracovní místo  Specialista nákupu CAPEX s možností částečného home - office!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Čeká Vás zde odpovědný zaměstnavatel a fajn parta která táhne za jeden provaz. Přidejte se k nám společně vytváříme místo kde nás baví pracovat i žít ...

Náplň práce:

Řízení výběrových řízení v souladu s investičním plánem
Vyjednávání obchodních podmínek investičních projektů
Uzavírání smluv
Příprava nákupní strategie využívání moderních nákupních nástrojů
Monitoring trhu správa vendor listu
Účast nových zajímavých projektech
Spolupráce a podpora při řešení reklamací
Kooperace s centrálním investičním týmem

Požadavky na kandidáta:

Alespoň 3 letou praxi v oblasti nákupu služeb nebo investičního nákupu
Dobré organizační a vyjednávací schopnosti
Aktivní znalost anglického jazyka budete v kontaktu se zahraničními dodavateli a kolegy
Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

Prostředí úspěšné nadnárodní firmy která se o své zaměstnance skutečně stará a neustále rozšiřuje okruh benefitů
30.000- Kč nástupní bonus
Až 7.200-Kč měsíčně jako příspěvek na dopravu
30.000-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
Možnost částečné práce z domova
70.000- Kč příspěvek na přestěhování
25 dní dovolené
Bezúročné půjčky pro zaměstnance

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.