Volné pracovní místo  SPECIALISTA NÁKUPU, ref. č. M / Pa - 141

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti reklamy, hledáme vhodné kandidáty na pozici

SPECIALISTA NÁKUPU

Náplň práce:
  • samostatné řízení tuzemského a zahraničního nákupu a logistiky
  • řízení skladového hospodářství
  • vyhledávání nových nákupních zdrojů
  • vyjednávání nejlepších nákupních podmínek
  • odpovědnost za termíny dodávek, dořešení reklamací a optimální stav zásob
  • plánování a organizace dopravy

Nástup: nejlépe 1.9.2013
Lokalita: Zlínský kraj

Výběrové řízení bude uzavřeno v průběhu měsíce srpna.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obchodního nebo technického zaměření, technický přehled
  • praxe v oblasti nákupu a logistiky min. 2 roky
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • odpovídající právní, účetní, celní a obchodní znalosti vztahující se k nákupu
  • řidičský průkaz sk. B nutností
  • ochota cestovat, včetně Dálného východu
  • výborná znalost MS Office
  • odpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, časová flexibilita
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • odolnost vůči stresu, schopnost snést vyšší zátěž v sezóně

Výhodou:
  • zkušenosti s obchodem s Čínou
  • znalost programu Corel nebo A-CAD

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavou práci
  • možnost odborného rozvoje a vzdělávání

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".