Volné pracovní místo  SPECIALISTA NÁKUPU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš významný klient, zahraniční výrobní společnost, hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici Specialisty nákupu.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> nákup surovin pro výrobu</li>
<li> komunikace s dodavateli v AJ</li>
<li> komunikace s výrobou</li>
<li> vyhledávání nových nákupních možností</li>
<li> reporting výsledků</li>
</ul>
<br/>Lokalita:<br/>Bruntálsko

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ</li>
<li> zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti</li>
<li> zkušenosti v oblasti zpracování plastů výhodou</li>
<li> výborná znalost AJ - PODMÍNKOU</li>
<li> znalost NJ nebo RJ výhodou</li>
<li> zkušenosti s nákupem technických produktů </li>
<li> vyjednávací schopnosti</li>
<li> zodpovědnost</li>
<li> flexibilita</li>
<li> řidičský průkaz typu B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
<li> zajímavý balíček firemních benefitů</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".