Volné pracovní místo  SPECIALISTA ODDĚLENÍ KVALITY - i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Kladně, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • interní neshody, sběr a analýza dat (denní, týdenní monitorování vyřazených dílů, schvalovací proces aj.)
  • řízení změn na výrobní lince, registrace změn, organizace nápravných opatření ve spolupráci s dalšími odděleními
  • spolupráce při řešení reklamací - analýza příčin, monitorování nápravných opatření
  • správa zákaznických systémů
  • specifikace balení - spolupráce s odd. výroby a designu

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání TECHNICKÉHO směru
  • komunikativní znalost anglického a německého jazyka (nutná podmínka!!!!)
  • řidičský průkaz sk. B
  • organizační a komunikační schopnosti
  • zkušenosti s řízením jakosti jsou výhodou

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • adekvátní zaškolení
  • příležitost i pro absolventy technických škol!

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".