Volné pracovní místo  Specialista plánování komplexní údržby

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ strojní nebo elektro
  • praxe v oboru energetiky min 5 let (např. obsluha, správa majetku, řízení provozu elektrárny; znalost elektrárny a jejího fungování a údržby)
  • základní znalost AJ výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • řidičský průkaz sk. B

Popis pozice:

Plánování procesu údržby strojovny elektrárenského bloku.
Řízení realizace oprav včetně kontroly kvality dodávek.
Evidence oprav v informační databázi.

Místo výkonu práce v lokalitách:
Ostrava, Kolín/ Pardubice, Mělník, Mostecko

Nabízíme

Nabízíme:
  • samostatnou a kreativní práci v rámci procesu řízení údržby elektrárenského zdroje
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na níže uvedené kontakty.