Volné pracovní místo  SPECIALISTA PLC/DCS #5662427

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní strojírenskou dodavatelskou společnost, vhodnou osobnost na pozici

SPECIALISTA PLC/DCS

Pracovní náplň:
Vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC/DCS, SCADA)
Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
Tvorba a řízení projektové dokumentace
Návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
Řízení projektů (u menších zakázek)
Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Požadujeme

Náš klient požaduje:
SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost NJ nebo AJ na úrovni práce s technickou dokumentací
Znalost programování PLC / DCS / SCADA
Znalost programování operátorských panelů a vizualizací
Znalost průmyslových komunikací

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Roční výkonové prémie
25 dní dovolené
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
Notebook, případně mobilní telefon
Jazykové kurzy
Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pracoviště: Praha nebo Lovosice, realizace projektů v rámci ČR a zahraničí

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní Petru Šimánkovou.