Volné pracovní místo SPECIALISTA PODPORY VÝVOJE 35-40.000,-Kč

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Vysočina
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Hledáte práci na Vysočině jako SPECIALISTA PODPORY VÝVOJE – VÝROBY? Máte zkušenosti se schématy pro návrh elektronických komponent? Komunikujete rádi v anglickém jazyce a jste samostatná, organizačně zdatná osobnost? Pak je tato pozice určena právě pro Vás!

Dynamicky se rozvíjející nadnárodní výrobní společnost hledá nového člena týmu na pozici:

SPECIALISTA PODPORY VÝVOJE 35–40.000,–Kč

Pracovní náplň:

  • implementování změn z vývoje do sériové výroby
  • velmi úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • koordinace při zavádění nových řídících jednotek
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • časté služební cesty do zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • znalost elektronických komponentů podmínkou
  • praktická zkušenost s vývojem a s výrobou výhodou
  • AJ na dobré komunikativní úrovni
  • ochotu cestovat
  • komunikativnost, samostatnost, týmový hráč

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • podporu rozvoje zaměstnanců, zvyšování odbornosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu firemních benefitů
  • práci na Vysočině i v zahraničí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.