Volné pracovní místo  Specialista pro kontrolu kvality (M/Ž) - Dovolená navíc, Odměny, Benefity, Náborový příspěvek!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Do naší společnost hledáme Specialistu pro kontrolu kvality. Jsme mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou filtrů, zahrnující vzduchové, kapalinové a filtry pro speciální technologie. Dále se zaměřujeme na výrobu filtračních zařízení a technologií, které přispívají k udržení čistého ovzduší jak ve výrobních závodech, tak i v odvětvích jako jsou letecké technologie, potravinářský průmysl, automobilový průmysl a další.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění podle vzdálenosti nebo svozová doprava
  • Možnost penzijního připojištění(po zkušební době)
  • Hrazené stravování v podobě stravenek
  • 25 dní dovolené
  • Zaměstnanecký telefonní tarif
  • Motivační odměny za přínosné návrhy na zlepšení
  • Odměny při dosažení pracovních jubileí
  • Firemní akce
  • Možnost osobního rozvoje

Náplň práce:

  • Respektování principů Politiky integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energetika)
  • Dosahování Cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energetika)
  • Průběžná kontrola výrobků během výrobního procesu
  • Realizace testů a provádění vstupních kontrol
  • Analýza výsledků a identifikace chyb
  • Provedení procesních a výrobkových auditů

Požadujeme:

  • Absolvované středoškolské vzdělání
  • Minimálně 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • Znalost základních technik kvality, jako jsou MSA, statistické metody, 8D Report, PPAP, atd.
  • Výhodou znalost anglického jazyka
  • Schopnost práce s počítačem - MS Office, Excel, Word
  • Schopnost pracovat v týmu

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o nabídku Specialista pro kontrolu kvality (M/Ž) - Dovolená navíc, Odměny, Benefity, Náborový příspěvek!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista pro kontrolu kvality (M/Ž) - Dovolená navíc, Odměny, Benefity, Náborový příspěvek!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.