Volné pracovní místo  SPECIALISTA PRO ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro stabilní výrobní společnost sídlící v Českých Budějovicích hledáme vhodného uchazeče na pozici Specialisty pro rozvoj a vzdělávání.

Náplň práce:
Zodpovědnost za plánování, koncepci a realizaci systému vzdělávání a rozvojových programů v ČR (3 závody) - identifikace potřeb vzdělávání, adaptační proces, jazykové vzdělávání a vzdělávání zaměstnanců
Řízení rozvojových a vzdělávacích aktivit pro různé skupiny zaměstnanců v Českých Budějovicích, podpora ostatních závodů v ČR
Zodpovědnost za proces vzdělávání dle normy ISO 9001
Kontrola čerpání rozpočtu vzdělávání
Mapování a analýza vzdělávání, reporting
Účast na personálních projektech, sledování trendů ve vzdělávání
Spolupráce se středními odbornými školami
Podíl na oblasti vysílání pracovníků do zahraničí

Požadujeme

Zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou - praxe s tvorbou, nastavením a vedením vzdělávacích programů ve výrobní společnosti
Výborná znalost MS Office podmínkou, SAP výhodou
Orientace v pracovně - právní problematice výhodou
SŠ/VŠ vzdělání
Praxi v oblasti HR minimálně 2 roky podmínkou, ve výrobní společnosti výhodou
Vyrovnanou a vyzrálou osobnost
Výborné organizační, prezentační a komunikační dovednosti.
Schopnost umět jednat s lidmi a motivovat druhé
Proaktivní přístup, odolnost vůči stresu a flexibilita
Schopnost analytického myšlení a dlouhodobé systematické práce
Samostatnost
ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

Exkluzivní pozici ve stabilní společnosti
Velmi dobré nástupní mzdové ohodnocení
13. a 14. mzda
25 dní dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění