Volné pracovní místo  Specialista pro tvorbu reportu (M/Ž) - atrakt. mzda, dovolená navíc, příspěvky, bonusy, pružná pracovní doba!!!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Do naší společnosti hledáme Vedoucího strategického nákupu. Jsme mezinárodní společnost, která se zaobírá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Subvencované stravování za symbolických 20 Kč (zahrnující polévku, hlavní jídlo a nápoj)
  • Zaměstnavatelský příspěvek ve výši 1,5 - 3 % z mzdy na penzijní připojištění
  • Až 28 dnů dovolené
  • Finanční podpora na dopravu
  • Firemní události (vánoční večírky, týmové akce, rodinné setkání, sportovní události)
  • Příspěvek na dovolenou až 4800 Kč ročně
  • Možnost využití kafeterie až do výše 4800 Kč ročně
  • Finanční podpora pro účast dětí na letních táborech

Náplň práce:

  • Vytváření a pravidelná aktualizace rozsáhlých reportů dle požadavků společnosti.
  • Spolupráce s ostatními odděleními pro získání potřebných informací k sestavení reportů.
  • Tvorba grafických vizualizací a prezentací dat.
  • Aktivní sledování nových trendů v oblasti reportování a analytických metod.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání je požadováno.
  • Vynikající znalost MS Excel a případně dalších relevantních nástrojů pro analýzu dat.
  • Praxe v tvorbě reportů a analýze dat je výhodou.
  • Schopnost efektivně komunikovat a prezentovat výsledky své práce.
  • Znalost nástrojů pro tvorbu reportů v oblasti business inteligence (BI) je výhodou.
  • Rychlé učení se novým věcem je nezbytné.
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o nabídku Specialista pro tvorbu reportu (M/Ž) - atrakt. mzda, dovolená navíc, příspěvky, bonusy, pružná pracovní doba!!!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista pro tvorbu reportu (M/Ž) - atrakt. mzda, dovolená navíc, příspěvky, bonusy, pružná pracovní doba!!!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.