Volné pracovní místo  SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNÍ ZOBRAZOVACÍ TECHNIKU (ZT) od 80 000,- Kč #3929275

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, zahraniční společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

SPECIALISTA PRO ZDRAVOTNÍ ZOBRAZOVACÍ TECHNIKU (ZT) od 80 000,- Kč

Popis pozice / Náplň práce:
· Práce v rámci zahraničních projektů převážně v zahraničí 90% času (střední a východní Evropa)
· Zastupování jednoho z nejlepších světových výrobců zdravotnických technologií
· Prezentace nových technologií a trendů v oblasti zobrazovací techniky
· Komunikace se zákazníky na úrovni managementu – zdravotní zařízení
· Zavádění nových zobrazovacích technologií
· Školení personálu nemocnic a podpora při zavádění nových zobrazovacích technologií
· Řešení technických problémů se zákazníky

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání
· SŠ vzdělání zdravotního nebo technického směru a min. 2-3 letou praxi se ZT (operátor v nemocnici, servisní technik,…)
· VŠ a 1-2 letou praxi v oblasti ZT nebo Absolvent Ph.D. – ZT, biomedicínské inženýrství, fyzika
· Vhodné i pro lékaře, kteří mají zájem o technicky orientované pozice
· Aktivní znalost AJ
· Ochotu cestovat
· Komunikativní osobnost, proaktivní a reprezentativní osobnost
· Dobrá znalost práce na PC
· Zodpovědnou a samostatnou osobnost
· Ochotu dále se rozvíjet a pracovat na své kariéře

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Práce ve špičkové mezinárodní společnosti
· Výborné finanční ohodnocení od 80 000 Kč + diety, dle zkušeností
· Možnost profesního a osobního růstu
· Podpora a produktové zaškolení pro absolventy
· Bohatý systém firemních benefitů
· Místo výkonu práce: Střední a Východní Evropa
· Termín nástupu: IHNED či dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.