Volné pracovní místo  Specialista prodeje náhradních dílů, 30-40 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Disponujete zkušenostmi v oblasti podpory prodeje náhradních dílů a chcete se stát členem mezinárodní automobilové společnosti?<br/>Pak hledáme právě Vás na pozici<br/>
<br/>Specialista prodeje náhradních dílů, 30-40 000 Kč<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace prodejních akcí náhradních dílů/ příslušenství</li>
<li> odsouhlasování ročních cílů s importéry a následné vyhodnocování jejich aktivit</li>
<li> návštěvy u dodavatelů</li>
<li> analýzy prodejů</li>
<li> aktivní spolupráce s oblastí sales a aftersales na vývoji a implementaci prodejního procesu příslušenství</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu: Střední Čechy

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ se zaměřením business/ management/marketing </li>
<li> plynulá znalost AJ nebo NJ</li>
<li> min 2 roky zkušeností na prodejní pozici v oblasti automotive</li>
<li> zkušenost v segmentu poprodejních služeb - prodej dílů/příslušenství velkou výhodou</li>
<li> vyjednávací schopnosti </li>
<li> analytické a komunikativní schopnosti </li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí nadnárodní prosperující společnosti </li>
<li> příležitost k seberealizaci </li>
<li> práci v dynamickém prostředí </li>
<li> profesionální a kariérový růst, možnost dalšího vzdělávání </li>
<li> motivující pracovní a platové podmínky </li>
<li> další zaměstnanecké benefity</li>
</ul>