Volné pracovní místo  Specialista programu ERP/SAP- významná zahraniční společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost a předního dodavatele v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Specialista programu ERP/SAP

Pracovní náplň:
  • Údržba firemního systému a podpora jeho uživatelů - hodnocení, řízení konfigurace, instalace aplikací, testování, uživatelská podpora a školení)
  • analyzování a implementace řešení a zlepšení SAP vedoucí k optimalizovaní postupů a procesů
  • Podpora, rozvoj a trvalá údržba SAPu
  • Řízení, kontrola a testování softwarových úprav

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost systému ERP podmínkou (SAP výhodou)
  • Praxe na podobné pozici minimálně 2 roky podmínkou
  • Pokročilá znalost MS OFFICE
  • Zkušenosti v oblasti logistiky (plánování, nákup, prodej, apod.)
  • Alespoň základní znalost principu databázových systémů
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
  • Samostatnost, analytické a logické myšlení

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní korporace s dlouholetou tradicí
  • Zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Práci v moderním pracovním prostředí a v příjemném kolektivu
  • Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, relaxační benefity a další)

Místo výkonu práce je ve Vyškově (cca 30 minut od Brna).

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".