Volné pracovní místo  Specialista projektového plánování s AJ/NJ | Olomoucký kraj

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme zkušeného pracovníka s praxí v projektovém řízení a znalostí angličtiny, němčina je velkou výhodou.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za přidělené projekty (plánování, budget, termíny, aj.)
  • komunikace s novými, ale i stávajícími zákazníky v rámci řešení projektů
  • spolupráce s ostatními odděleními - zadání projektu do výroby, kontrola činností, zajištění finální kontroly výrobku pro zákazníka
  • vedení a řízení projektového týmu
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • min. 2 roky praxi na vedoucí pozici v projektovém managementu v automotive prostředí
  • schopnost plynule hovořit v AJ nebo NJ
  • strojírenské vzdělání, příp. jiné technické
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci

Nabízíme

  • zázemí v zahraniční společnosti
  • nadstandardní mzda (s možností progresu)
  • využití cizího jazyka - denní komunikace
  • firemní benefity
  • osobní a kariérní rozvoj
  • závodní stravování
  • pracoviště: Olomoucký kraj (nedaleko Olomouce)
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou