Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika, Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Nákupčí
Lokalita:
Chomutov
Může se Vám hodit:
Nákupčí Chomutov

Volné pracovní místo SPECIALISTA ŘÍZENÍ NÁKUPU - automotive (33.000 - 35.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Chomutovsko
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Úspěšná a prosperující nadnárodní společnost na Mostecku, hledá schopného kandidáta sna pozici Specialisty strategického nákupu.
*řízení a optimalizace procesů nákupu v souladu se strategií a systémem řízení mateřské společnosti
*řízení nákupu přímého i nepříme materiálu, včetně nákupu náhradních dílů a služeb
*efektivní řízení materiálových zásob
*tvorba a správa dokumentace
*tvorba kalkulací a rozpočtů
*řízení dodavatelů – organizace VŘ
*vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli, uzavírání a udržování smluvních vztahů
*řízení reklamací
*spolupráce na rozvoji oddělení nákupu
*odpovědnost za přenos dat
*komunikace s výrobou, údržbou a zahraniční centrálou
*úzká komunikace s ředitelem společnosti, reporting

Požadujeme

*SŠ/VŠ vzdělání
*komunikativní úroveň AJ, slovem písmem nutností
*vyjednávací dovednosti, silně obchodně orientovaná osobnost, analytické myšlení, tlak na cenu
*dynamika, samostatnost
*velmi dobré technické povědomí
*praxe v řízení nákupu výrobní společnosti nutností / automotive – plasty velkou výhodou

Nabízíme

*zajímavou pracovní náplň, možnost profesního i finančního růstu, perspektivu
*zázemí úspěšné mezinárodní společnosti automotive
*přátelské pracovní prostředí, kolektiv uznávaných odborníků a specialistů v technologii vstřikování plastů
*možnost ovlivnit zásadní strategické kroky v oblasti vybudování oddělení nákupu a jeho dalšího rozvoje
*úzkou spolupráci se zahraničními kolegy a partnery

Místo výkonu práce:Lovosice

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.