Volné pracovní místo  Specialista sdílených služeb se znalostí Šj+Aj (oblast splatných faktur)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty/- ky na pozici:

Specialista sdílených služeb se znalostí Šj+Aj (oblast splatných faktur)

Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ,VŠ s dobrou znalostí Šj+Aj
Místo práce je CTPark Modřice.

Náplň práce:
  • Evidence došlých faktur, zadávání a přiřazení faktur do interního systému
  • Zpracování plateb podle měnových rozlišení
  • Odsouhlasení plateb s dodavateli
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Komunikace se zahraničními klienty v telefonické i písemné podobě

Požadujeme

  • SŠ, VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • Výborná znalost španělštiny (slovem i písmem, každodenní využití) + dobrá znalost angličtiny (komunikativní úroveň)
  • Znalost práce na PC
  • Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • příležitost k využití znalosti cizích jazyků
  • jazykové kurzy
  • nadstandardní balíček zaměstnaneckých výhod
  • prostředí mladého kolektivu

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.