Volné pracovní místo  Specialista seřizovač - vstřikování plastů (od 27.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte zkušenosti s plastovou výrobou? Umíte seřizovat a nastavovat vstřikovací lisy? Nabízíme stabilní práci v okrese Prostějov, přátelské prostředí a spoustu firemních benefitů! Zajímá Vás tato nabídka? Pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu seřizovačů v úspěšné výrobní společnosti!

Náplň práce:

  • výměna lisovacích forem, nastavování a seřizování vstřikovacího lisu
  • kontrola funkčnosti, provádění drobných oprav, řešení případných poruch
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků, vedení menšího týmu lidí

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání strojírenské
  • zkušenosti s plastovou výrobou – vstřikovací lisy
  • manuální zručnost, vedoucí schopnosti výhodou

Nabízíme

  • práce v úspěšné společnosti v okrese Prostějov
  • příjemné prostředí s velice přátelským kolektivem
  • lákavé mzdové ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • obědy, večeře aj. zajištěny přímo na pracovišti
  • pestrá nabídka firemních benefitů
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned