Volné pracovní místo  Specialista Service Desk - okr. Kladno

Lokalita Kladno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho klienta, IT společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Specialista Service Desk.

Náplň práce:
  • Technická IT podpora
  • Odbavovaní příchozích hovorů na lince i následná komunikace s běžnými uživateli
  • Řešení uživatelských požadavků v novém moderním Service-Desk (TT) systému.
  • Odbavovaní technických závad v první fázi telefonicky, analyzování problémů, řízení interní komunikaci a předávání technikům v terénu, nebo subdodavatelům, s následnou koordinací
  • Instalovat, konfigurovat a udržovat koncová zařízení (PC, NB, tiskárny, mobilní telefony, atd.)
  • Připravovat a konfigurovat techniku pro jednotlivé uživatele
  • Spolupracovat s ostatními týmy v rámci IT oddělení ale i obsluhovaných subjektů (SMK, ZŠ a MŠ, do budoucna založené subjekty)
  • Spolupráce interně i s externími subdodavateli
  • Podílet se na dalším rozvoji poskytovaných ICT služeb, souvisejících procesů a jejich kvality

Požadujeme

  • SŠ, VŠ technického, IT směru
  • Výborné komunikační schopnosti a pro klientský přístup
  • Zájem o IT problematiku
  • Pokročilé znalosti prostředí MS Windows, Active Directory, funkčnosti aplikací, provozu datových center a sítí (budujeme vlastní dohledový systém), bezpečnost
  • Předchozí zkušenost v podobné roli výhodou
  • Jazyk – čeština rodilý mluvčí
  • Jazyk – AJ úroveň B2

Nabízíme

  • Profesionální tým zkušených lidí s příjemnou atmosférou
  • Nově vybavené kanceláře, technické zázemí
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravné 130 Kč
  • Balíček benefitů (rozvoj, vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day, možnost občasné Home office
  • Po zapracování možnost příspěvku na DP

Pracovní doba:
  • dle poskytování služeb poskytování Statutárního města Kladna
o po + st 7:30-17:30,
o út + čt 7:30-15:00,
o pá 7:30-12:30
  • flexibilní i dle požadavků na servis ICT komponent

Vhodné pro

Absolventy.