Volné pracovní místo  Specialista/specialistka podpory prodeje a marketingu

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Česká úspěšná firma hledá obchodního zástupce. Staňte se součástí týmu profesionálů ve společnosti s tradicí a dobrou reputací. Máte zkušenosti jako obchodní zástupce a chcete své zkušenosti i nadále využívat? Baví Vás komunikovat se zákazníky?
Jste flexibilní a láká Vás změna? Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout, třeba hledáme právě Vás!

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Zjištění aktuální situace klienta a informování o aktuálních akcích společnosti
  • V případě zájmu klienta o námi nabízené služby, předání kontaktu na prodejní oddělení
  • Práce s interním systémem a základní administrativní činnost

Požadujeme

Požadujeme:
  • Přátelská a proklientsky orientovaná osobnost
  • Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
  • Znalost ČJ – mluvená i psaná forma

Nabízíme

Nabízíme:
  • Pracovní doba Po – Pá
  • Prostor pro seberealizaci a možnost kariérního růstu
  • Fixní čistou mzdu 20 000Kč + bonusy
  • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou

Jiná sdělení

POBOČKA+ŽIVOTOPIS