Volné pracovní místo  Specialista/ specialistka telefonického kontaktu

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

marketigová, komunikační agentura

Společnost One2one Communication s.r.o. je profesionálním poskytovatelem marketingových služeb. Našimi klienty jsou největší české i mezinárodní společnosti.
Do nově budovaného teamu pracujícího pro jednu z největších světových společností hledáme nové kolegy na pozici telefonní operátor/ka – zákaznický servis.

Požadujeme

Požadujeme:

  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • uživatelská znalost práce s PC
  • nástup ihned , nebo kdykoliv v průběhu roku

Náplň práce:

  • telefonní kontakt se stávajícími zákazníky našeho klienta – není potřeba mít zkušenosti z oboru, na produkt budete zaškoleni zdarma
  • informování stávajících zákazníků o nových produktech

Nabízíme

Nabízíme:

  • odborné zaškolení zdarma
  • motivační ohodnocení
  • zajímavou různorodou práci
  • možnost profesního a osobního růstu
  • přátelský a mladý kolektiv
  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost dalšího sebevzdělávání a zdokonalování se v marketingu, telemarketingu
  • práce ve směnách ,možnost domluvy individuální docházky dle vašich časových možností
  • pracoviště Praha 10 – Hostivař, Metro Skalka.