Volné pracovní místo  Specialista správy aplikací

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

Umíte Linux a Windows na pokročilé úrovni a není Vám cizí prace na příkazovém řádku?
Pak hledáme právě Vás.
Hledáme šikovné aplikační správce, kteří mají povědomí o třívrstvých aplikacích, protože nebudete dělat na lokálních, ale na webových aplikacích.
Součástí práce je i automatizace, uvítáme i znalost nějakého skriptovacího jazyka.

Náplň práce:
  • Správa SW aplikací běžících na LINUX a Windows
  • Práce s aplikačními a databázovýmí servery
  • Monitoring provozu
  • Vyhodnocování logů aplikačních řešení
  • Spáva technické dokumentace, vzdálených přístupů, prostředí zákazníků a jejich konfigurace.

Požadujeme

  • Znalost prostředí Linux a Windows
  • Znalost práce na příkazovém řádku
  • SQL na úrovni skriptů, databáze MS SQL, Oracle
  • Práce se servery
  • Uvítáme znalost některých skriptovacích jazyků

Nabízíme

  • 20 dní dovolené + 5 navíc
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • Kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • Firemní mobil a notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Možnost delšího neplaceného volna

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Specialista správy aplikací?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista správy aplikací

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.