Volné pracovní místo  Specialista stížností a odvolání

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pojišťovna VZP, a.s. hledá do svého týmu pracovníka / pracovnici reklamací, odvolání a stížností.

Vaším úkolem bude:

  • Posuzovat přijatá odvolání či stížnosti na řešení vznesených nároků škodních událostí
  • Konzultace řešených stížností s likvidátory, asistenční službou s právním odborem i revizním lékařem
  • Posuzovat oprávněnost odvolání a stížností
  • Komunikovat s klientem či poškozeným

Požadujeme

Co očekáváme od Vás?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici případně praxe v pojišťovnictví či makléřské společnosti
  • Obecnou znalost pojistných produktů neživotního pojištění
  • Flexibilitu a zodpovědnost, preciznost
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Velmi dobrá orientace při práci na PC – Word, Excel, Outlook, Teams
  • Odolnost vůči stresu
  • Zájem o rozšiřování znalostí a učení se novým věcem

Výhodou:
  • Vzdělání v oboru zdravotnictví

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský tým kolegů, v němž funguje spolupráce, pomoc a otevřenost
  • Odborné zaškolení
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Práci v centru Prahy v české společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem 9:00 – 14:00, možnost částečné práce z domova po zaškolení
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna navíc
  • Bohatý systém benefitů a výhod, například sleva na PVZP produkty, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvek na stravování formou Edenred karty, aj.

Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte prosím přes odpovědní formulář.

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Máte zájem o nabídku Specialista stížností a odvolání?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Zdeňka Vadasová z Pojišťovna VZP, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista stížností a odvolání

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.