Volné pracovní místo  Specialista SW packaging (lead)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jste odborníkem na oblast SW packaging a rádi byste zúročili své dosavadní zkušenosti v úspěšné globální společnosti? Ucházejte se o tuto jediněčnou kariérní příležitost jako Specialista SW packaging (lead).<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Definice a vytváření instalačních balíčků pro koncové uživatele (SW packaging)</li>
<li>Analýza a příprava specifických kombinací programových balíčků pro uživatele</li>
<li>Testování navrženého SW</li>
<li>Schvalování aktualizací SW</li>
<li>Dohlížení na implementaci instalačních balíčků</li>
<li>Možnost (ne podmínka) vést menší IT oddělení o cca 10 lidech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>Min. 1 rok praxe se SW packaging a SW deployment</li>
<li>Zkušenost s CA ITCM/Installshield tools, SCCM nebo TSM Tivoli podmínkou</li>
<li>Dobrá znalost Windows 7/64bit</li>
<li>Znalost MS Active Directory</li>
<li>Zkušenosti s virtualizací aplikací</li>
<li>Komunikativní angličtina</li>
<li>Proaktivita, samostatnost</li>
<li>Inovativní a analytické myšlení</li>
<li>Přeciznost</li>
<li>V případě zájmu o vedoucí pozici-dobré řídící a organizační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>Příspěvek na stravování</li>
<li>Roční prémie</li>
<li>Příspěvek na regeneraci pracovních sil</li>
<li>Dovolená navíc</li>
<li>Možnost ubytování</li>
<li>Program pro výhodné telefonování</li>
<li>Jazykové a profesní vzdělávání</li>
<li>Věrnostní prémie</li>
<li>Prémie za životní jubilea</li>
<li>Penzijní připojištění</li>
</ul>