Volné pracovní místo  Specialista systémů řízení kvality - TOP mzda !

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do Nadnárodní stabilní moderní a zavedené společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME:

Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti.
Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům.
Vánoční a letní bonus.
TOP finanční ohodnocení
Skvělé benefity
Dotované závodní stravování
Bodový systém odměn formou cafeterie
25 dní dovolené + 1 navíc v den narozenin.
Příležitost profesního a kariérního růstu.
Firemní akce (dny zdraví Team buildingy večírky family days a
další).

NÁPLŇ PRÁCE:

Uspořádat a řídit základní funkce činností QA na podporu plnění standardů a požadavků zákazníků
Vytvoření interního programu auditování cGMP a systému kvality a vedení všech souvisejících činností
Vedení Přezkoumání systému managementu QA
Zastupování společnosti při auditu zákazníka
Podílení se na provádění nápravných opatření k odstranění příčin neshod
Plánování realizace a vyhodnocení procesů neustálého zlepšování
Vedení týmu dvou podřízených

POŽADUJEME:

Zkušenost minimálně 5 let v oddělení QA ve výrobní společnosti
Plynulou znalost anglického jazyka podmínkou B2 (denní ústní i písemná komunikace)
Minimálně SŠ vzdělání příslušného směru (VŠ výhodou)
Znalost ISO 9001 (znalost systémů IFS BRC a GMP vítána)
Velmi dobrou znalost práce na PC zejména Excel-pokročilý (znalost SAP minitab vítána)

Kontaktní osoba: Adéla Stehlíková