Volné pracovní místo  SPECIALISTA - TECHNIKA, MATERIÁLY, ZAŘÍZENÍ - stroje, elektro, stavební

Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro technicky, odborně zaměřenou společnost, pro pozici, která je součástí týmu a věnuje se posouzení spolehlivosti v oblasti strojů, stavebních zařízení, pro posouzení podmínek pro možnost zavedení nových zařízení na trh, obsazujeme pozici:

SPECIALISTA - TECHNIKA, MATERIÁLY, ZAŘÍZENÍ - stroje, elektro, stavební

Náplň práce
Hlavním úkolem je spolupráce a komunikace v odborné rovině s interními kolegy i partnery vně firmy. Odborný záběr je pro oblast strojů, zařízení, materiálu / oblast stavebních strojů, manipulační techniky / také elektrozařízení jako součást staveb, projektů, vybavení stavenišť apod.

Součástí práce jsou dále činnosti:

  • Posouzení, splnění pravidel pro zavedení nových výrobků na trh, dodržení pravidel, "splnění legislativy" pro technické zkoušky, posouzení spolehlivosti apod.
  • Využití případných znalostí v oblasti technických norem, posouzení materiálů.
  • Uvítáme zkušenost v práci s dokumentací ke strojům či stavební dokumentací.
  • Sledování novinek a vyhodnocení - zpracování podnětů pro další vyjednávání k technickým firmám, vývoji např. na vysokých školách, komunikace k ministerstvu průmyslu apod.
  • Spolupráce v technickém prostředí i k partnerům v EU, pro zájemce příležitost pro rozvoj jazyků.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - strojírenství, elektro, technika apod.
  • praxe v technické práci, kvalitě 2-3 roky, jsme otevřeni pro posilu s menší i větší praxí
  • zkušenost u výrobce či z technické laboratoře jsou výhodou
  • zájem o projektovou a týmovou práci
  • znalost angličtiny - možnost příležitostně služební cesty k partnerům, práce k novinkám v oboru

Nabízíme

Nabízíme zázemí středně velké až větší organizace. Možnost dalšího odborného růstu. Prostor k tomu být v kontaktu s novinkami v oboru, vývojem v oblasti strojů, techniky, stavebních materiálů apod. Zázemí pro spolehlivou spolupráci. Systém benefitů typu dny dovolené nad rámec jen zákona, podpora dalšího vzdělávání. Kancelář centrum - výborná dostupnost.