Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Údržbář
Lokalita:
Frýdek-Místek
Může se Vám hodit:
Údržbář Frýdek-Místek

Volné pracovní místo SPECIALISTA ÚDRŽBY AUTOMOTIVE (22.000 - 26.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Opravujete výrobní linky a je pro Vás vždy úspěchem vyřešení poruchy a opětovné uvedení do provozu? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!!!

Dynamicky se rozvíjející společnost hledá kandidáta na pozici:

SPECIALISTA ÚDRŽBY AUTOMOTIVE

* opravy výrobních linek

  • nalezení poruchy a její diagnostikování
  • práce ve směnném provozu
  • aktivní provádění preventivní údržby
  • nebránění se úkolům spojeným s chodem výroby (výměna žárovky, montáž ventilace aj.)

Požadujeme

  • min. OU technického směru
  • znalost procesů svařování nebo vstřikování plastů (alespoň jedno) nebo opravy výrobních linek
  • 1 – 3 roky zkušenosti z pozice údržby výrobních linek
  • manuální zručnost, samostatnost
  • zachování chladné hlavy i ve stresových situacích
  • ochotu práce na směny

Nabízíme

  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • práci na HPP – kmenový zaměstnanec společnosti
  • možnost nástupu IHNED
  • lákavé mzdové podmínky
  • atraktivní balíček firemních benefitů dle kolektivní smlouvy (roční bonusy, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, výhodné telefonování, závodní stravování a další..)

  • místo výkonu práce: Frýdecko – Místecko

Podobné nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ
C<!--poslatEmail-->/3/2017 Strava a ubytování zajištěna. Vhodné pro OZZ a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Hlásit se telefonicky na tel. číslo <!--poslatEmail-->paní Janostyakové a domluvit si schůzku. Nebo zaslat životopis ...
Martina Janostyaková 71, Bílá Plný úvazek
aktivní
ÚDRŽBÁŘ GOLFOVÉHO HŘIŠTĚ
C04 Náplň práce: údržba golfového hřiště, práce venku s ručně vedenými, pojezdovými stroji, práce s křovinořezem,údržba remízků. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, pozitivní přístup k prováděným úkonům, manuální z ...
OSTRAVICE SPORT a.s. 75, Ostravice Plný úvazek
aktivní
ÚDRŽBÁŘ
C04 9/3/2017 vyučený nejlépe v technickém oboru, zručnost, všestrannost, ranní směny, běžné údržbářské práce, drobné úpravy a související činnosti kontakt - p. Rajský
BOUDA JAN s.r.o. 206, Malenovice Plný úvazek
aktivní
ÚDRŽBÁŘ
C 04 Jedná se o údržbářské práce v hotelu. Podmínkou je praxe v oboru. Pracovní doba: 7.00h - 19.00h (střídání krátký a dlouhý týden). Výhodou je elektro kvalifikace dle vyhlášky 50 §7. Osobní kontakt je možný po telefonické domlu ...
Hotel FREUD s. r. o. 190, Ostravice Plný úvazek