Volné pracovní místo SPECIALISTA ÚDRŽBY|AŽ 45 000 KČ|OSTRAVSKO

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské
Hrubý plat
35000 - 45000 Kč/měs

Ref. č.: 4–40–217678. Jste údržbáři tělem i duší? Baví Vás se vrtat ve strojích mít na starosti jejich pravidelný servis a údržbu? Pokud byste se rádi posunuli dál a chtěli své zkušenosti předat svým kolegům formou metodického vedení, máte nyní skvělou šanci.

Právě v tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici „SPECIALISTA ÚDRŽBY|AŽ 45 000 KČ|OSTRAV­SKO“ do výrobní společnosti na Ostravsku, patřící do mezinárodního koncernu s více než 100 letou tradicí ke špičkám ve svém oboru.

Náplň práce:

  • organizace údržby výrobních zařízení
  • příprava a realizace oprav v rámci plánu údržby (technická + organizační)
  • komunikace s dodavateli oprav v oblasti technických parametrů
  • kontrola norem a předpisů
  • kontrola cenových návrhů + materiálového zabezpečení
  • dohled nad dodržením technologických postupů oprav, kvality, časového harmonogramu, nákladů
  • podílení se na optimalizování a zefektivňování procesů údržby
  • analýza příčin poruch a havárií, hodnocení poruchovosti zařízení
  • řízení výše skladových zásob a koordinace nákupu náhradních dílů
  • organizování odstranění reklamačních závad
  • metodické vedení zaměstnanců údržby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti v oblasti údržby strojů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)
  • ochota pracovat v týmu a metodicky vést svěřenou skupinu
  • práce s PC a znalost programů MS Office

Výhodou:
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při pracovních výročích
  • kafeteria systém benefitů – zvolte si benefit, který Vám nejvíce vyhovuje
  • práce v perspektivním oboru

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy